7 Dni Dyscypliny i Sprawczości

Lekarstwo na przebodźcowanie, letarg i brak wiary w siebie i odkładanie spraw na później…

 

“Co to za dziwny tytuł?”

 

Już widzimy, jak fani rozwoju osobistego w drapią się po głowie…  Te osoby – (być może należysz jeszcze do nich?) – mają wiedzę o tym, jak wprowadzać nawyki… Wiedzą, co daje im medytacja… Wiedzą to, że scrollowanie TikToka powoduje, że są coraz bardziej od tego uzależnieni im mózg… Ale pomimo tego CIĄGLE nie potrafią się przełamać.

Mają TONY wiedzy… Ale jakoś nie mogą wdrożyć ją w życie (w sumie ja się im nie dziwimy). Mówią sobie: to od poniedziałku! To od Nowego Roku! Jutro! Ale ten czas nadchodzi, a oni tylko chcą wymazać z pamięci swoje porażki.

Jesteś jednym z nich?

 

My byliśmy. Tu Rafał i Karol z Poza Skryptem. 

Przez większość naszego życia byliśmy w trybie reaktywnym. Jak te zwierzęta, które myślą tylko o przetrwaniu. Niby mieliśmy jakieś cele i niby coś realizowaliśmy… Ba, żyło nam się całkiem dobrze!

Ale co z tego, skoro wiedzieliśmy głęboko w sobie, że stać nas na wiele więcej, niż wygodna posada? Niby wiedzieliśmy, jak robić biznes (z książek)… Niby wiedzieliśmy, co dają  wszystkie nawyki…

Niby wiedzieliśmy, że nasze ciało zacznie się sypać po 40-stce, jeśli nic nie zrobimy… To nadal nie umieliśmy powiedzieć:

STOP! TERAZ CZAS NA MNIE!

 

Zrozumieliśmy, że  każdy mówi o nawykach o działaniu, mówi lub pisze w książkach i kursach. A po przeczytaniu zostajesz z tym sam… Nikt nie przypilnuje Cię i nikt nie wesprze Cię przy wprowadzaniu nawyków tak, abyś już na zawsze zmienił swoje życie.

Mieliśmy ogrom wiedzy – ale ciągle odwlekaliśmy postawienie siebie, jako głównego aktora we własnym filmie. Męczyliśmy się LATAMI, nie rozumiejąc, dlaczego jedni osiągają sukcesy i wiodą szczęśliwe życie…

A my musimy pracować od rana do wieczora, a jedyne, co rośnie to nasze wypalenie.  Na rynku książek? Teoria, teoria, teoria. Na rynku kursów? Teoria, video, teoria, video. Znaliśmy dziesiątki mentorów z Youtube i książek.

Ale to było dla nas za mało.  Jednak po kilku latach WRESZCIE nastąpił PRZEŁOM! Każdy z nas prowadzi życie, które inni nazwaliby zajebistym. Nie tylko inni. Każdy z nas wstaje rano z uśmiechem na twarzy! Realizujemy cele. Tworzymy wielkie rzeczy.

Każdy może polegać na sobie samym. Nic by się nie zmieniło, gdybyśmy nadal tylko czytali te książki. Wzięliśmy się do roboty i stworzyliśmy plan działania. Nie tylko nauki. DZIAŁANIA!

DZIAŁANIA!

 

I ten plan, z którym i Ty sprawisz, że życie będzie zajebiste, umieściliśmy w PROGRAMIE: 7 Dni Poza Skryptem.  Ten program to wyzwanie, w którym osobiście pilnujemy Ciebie, abyś wdrożył zmiany do swojego życia. Wspieramy Ciebie – a jak trzeba, to dzwonimy do Ciebie, aby pomóc przełamać niemoc. I abyś tak jak my, mógł totalnie zmienić swoje życie.  I mówimy tutaj poważnie.

Rafał – po 15 latach w korporacjach, przeszedłem w 100% na swoje. Jestem Poza Skryptem i mam kontrolę nad swoim życiem, decyduję o sobie i żyję na własnych warunkach. Pracowałem jako handlowiec, a ostatnie 8 lat byłem dyrektorem sprzedaży w firmie farmaceutycznej, gdzie byłem odpowiedzialny za sprzedaż oraz zarządzanie ludźmi. Jestem fanem swojej rodziny, motocykli i wysiłku fizycznego. 

Karol – z wykształcenia jestem prawnikiem. Jednak 15 lat kariery zawodowej, poświęciłem sprzedaży w korporacjach produkujących nowoczesne technologie medyczne. Część z tych lat, spędziłem na stanowiskach kierowniczych, m in. jako Kierownik ds. Partnerstw Strategicznych. W swojej zawodowej karierze m.in. wdrażałem w największych szpitalach w Polsce i Czechach supernowoczesne technologie z zakresu kardiologii i neurochirurgii. Przez ostatnie lata odpowiadałem za relacje handlowe z największymi klientami, których łączny portfel generował ponad 100 mln zł obrotu rocznie.W ubiegłym roku postanowiłem odejść z organizacji, by realizować własne cele zgodne z własną Wizją. Moją misją jest pobudzanie ludzi do działania, aby lepiej wykorzystywali swój w nich potencjał! Prywatnie mam dwóch wspaniałych synów, uwielbiam sport oraz rozwój osobisty. Biegałem maratony bywając w 1 % najszybszych zawodników na mecie. Kocham góry. Zdobyłem kilka  5 oraz 6 tysięczników w wyprawach koleżeńskich.

Korzyści ze wzięcia udziału w wyzwaniu:

 

✅Zaczniesz ogarniać swoje życie – wyjdziesz z trybu reakcji, zobaczysz, że możesz doprowadzać rzeczy do końca.

🔥Odpoczniesz od SZUMU. Odepniesz się od technologii, żeby odzyskać trzeźwe myślenie. Wyjdziesz z trybu ofiary.

👥 Uzyskasz wsparcie. Osobiście pilnujemy, abyś wykonał swoje zadania. Odzyskasz pewność siebie.

🏅Wprowadzisz nawyki, które mogą zostać z Tobą do końca. Poczujesz swoją sprawczość.

Na czym polega nasze wyzwanie?

 

Przez osiem dni (1 dzień dostajesz gratis), wprowadzimy do Twojego życia szereg czynności. Przez te dni zrobimy wszystko, żebyś wykonał swoje  zadania. Nasze wyzwanie udowodni Ci, że w dzisiejszym świecie możesz być panem swojego życia, skutecznie ograniczając przebodźcowanie.

Możesz mieć sprawczość, poczuć pewność siebie i pokonać wewnętrzny opór przed zmianą. Dlaczego to jest dla nas takie ważne? Ponieważ naszą misją jest obudzić jak najwięcej osób do życia na własnych warunkach i odzyskania nad nim kontroli.

To nie jest trudne, to jest bardzo trudne dlatego, że komfort jest na wyciągnięcie palca: telewizja, platformy streamingowe, świat w ręku (smartfon) to wszystko nas rozleniwia i rozprasza.

Nie zgadzamy się z takim podejściem, nasza historia pokazuje, że chcemy mieć kontrolę i wpływ na życie. Podejmij z nami wyzwanie i zawalcz o swoją sprawczość, pewność siebie i władzę nad sobą! 

Zanim  przystąpisz do wyzwania, otrzymasz bonusowy plik audio,  z ćwiczeniem, które pozwoli Ci zrozumieć, po co tu jesteś. Dzięki niemu dowiesz się, co Cię naprawdę motywuje. Technikę tę nazwaliśmy – 7 Kroków Do Twojej Prawdy

Kolejny krok to wspólny webinar, na którym poznasz nas oraz innych uczestników, opowiemy na nim dokładnie, jak będzie wyglądał nasz wspólny tydzień. Wspólny, ponieważ będziemy z Tobą w ciągłym kontakcie, wspierając Cię, a kiedy zaczniesz nawalać, przypilnujemy Cię… 

Zależy nam, aby każdy ukończył wyzwanie, ponieważ wiemy, jak wiele korzyści przyniosło uczestnikom.

Co dalej? Pierwszego dnia wyzwania czeka Cię pierwsza czynność i będzie to najłatwiejszy dzień:) Drugiego dnia wykonujesz czynność z dnia pierwszego i dokładasz kolejną. Trzeciego dnia wykonujesz dwie czynności i dokładasz trzecią, i tak do szóstego dnia. W dzień szósty masz do wykonania 6 czynności, które wykonujesz do końca wyzwania. Siódmego dnia do 6 rutynowych czynności dołożymy jedną, którą wykonasz tylko raz. Podobnie będzie w ósmym (ostatnim) dniu: 6 czynności z sześciu dni oraz  jedna, którą wykonasz tylko ósmego dnia.

Plan wyzwania:

 • Webinar – wspólna godzina na temat zasad i schematu wyzwania. Poza tym będzie to okazja, żeby się poznać.
 • 1 dzień – pierwsza czynność + LIVE z nami ok. 45 minut.
 • 2 dzień – czynność z dnia 1 + kolejna czynność.
 • 3 dzień – czynności z 2 pierwszych dni + kolejna czynność.
 • 4 dzień – czynności z 3 pierwszych dni + kolejna czynność + LIVE z nami ok. 45 minut.
 • 5 dzień – czynności z 4 pierwszych dni + kolejna czynność.
 • 6 dzień – czynności z 5 pierwszych dni + kolejna czynność.
 • 7 dzień – czynności z 6 pierwszych dni + jednorazowa czynność + LIVE z nami ok. 45 min.
 • 8 dzień – czynności z 6 pierwszych dni + jednorazowa czynność
 • Webinar podsumowujący wyzwanie.

Jakie to będą czynności? Będziemy m.in ograniczali korzystanie z telefonów komórkowych (nie w pracy), będą ćwiczenia fizyczne, będzie zimna woda, będą poranne spotkania z nami, będzie techno reset, czyli totalne odłączenie od elektroniki. Zrobisz też jedną rzecz, której nigdy do tej pory nie robiłaś/eś (gwarantujemy). Wszystko po to, żeby wyzwolić własną sprawczość.

Ile to potrwa w ciągu dnia? Przygotuj od 2 do 5 kwadransów dodatkowego czasu, którym zastąpisz dotychczasowe „śmieciowe” rutyny. Uda Ci się, a wiesz dlaczego?

 • Bo codziennie, będziesz odznaczał grupowy formularz postępów w pracy nad sobą!
 • Bo my (Karol i Rafał) nie zostawimy Ciebie samej/samego!
 • Bo codziennie będziemy OSOBIŚCIE pilnować, żebyś dowiozła/ózł, to do czego się zobowiązałaś/eś!
 • Bo jeśli zaczniesz nawalać, skontaktujemy się z Tobą!
 • Bo możesz dzielić się doświadczeniami na wspólnej grupie (jeśli zechcesz).
 • Bo doświadczysz czegoś nowego co wyrwie Cię z marazmu oraz da dużo energii!

Co jeszcze otrzymasz? Trzy potężne (to jest naprawdę mocne) warsztaty, które poprowadzi Karol. Jednym z nich będzie idealna Wizja Twojego Życia.

Wyzwanie można podjąć w dwóch wariantach: bez współzawodnictwa, albo w formie gry, w trakcie której uczestnicy za każde wykonane zadanie otrzymują daną ilość punktów. Twoja decyzja.

Jeżeli wykonasz wszystkie zadania, jeżeli przejdziesz z nami przez cały program i nie będzie efektów: zwrócimy Ci pieniądze. Bardzo zależy nam na efektach, na przełamaniu uczestników, ale rozumiemy, że to nie jest program dla każdego. Zobacz wcześniej co mówią inni. 

Czy to działa? To opinie uczestników:

Regularna cena: 98 zł 

Teraz: 49 zł