7 Dni Dyscypliny i Sprawczości

 Zaczynamy Webinarem 18.04

Lekarstwo na przebodźcowanie, letarg, brak wiary w siebie i odkładanie spraw na później…

 

Zastanawiałeś się, jak to jest żyć bez poczucia przywiązania do telefonu oraz innych rozpraszaczy uważności? Jak to jest nie przekładać spraw na jutro (zwłaszcza tych niewygodnych…)? Jak to jest kończyć to co się zaczęło? 

Ten program daje szansę na małą rewolucję w Twoim życiu. O co chodzi?

Przez siedem dni, stopniowo wprowadzisz do swojego życia czynności, które mają na celu poprawę Twojego samopoczucia, koncentracji i samodyscypliny oraz wewnętrznego spokoju. Każdego dnia, wspólnie ze społecznością, dodajesz nową czynność do swojej rutyny, ćwicząc w ten sposób “mięsień” samodyscypliny. 

Pierwszego dnia, na przykład skupiasz się na ograniczeniu korzystania z telefonu, innego dodajesz ćwiczenia fizyczne lub zimny prysznic, a jeszcze innego eksperymentujesz z technikami relaksacyjnymi. 

Najlepsze jest to, że zrobisz to w trakcie normalnego tygodnia, w trakcie którego przecież masz obowiązki.

Na 100% doświadczysz również czegoś ZUPEŁNIE NOWEGO, czego jeszcze NIGDY nie doświadczałeś… Ponadto masz okazję uczestniczyć w wartościowych warsztatach, podczas których poznasz mocne techniki, które wesprą cię w drodze na Wyższy Level Bycia!

Kim jesteśmy?

 

 Tu Rafał i Karol z Poza Skryptem. 

Rafał – po 15 latach w korporacjach, przeszedłem w 100% na swoje. Jestem Poza Skryptem i mam kontrolę nad swoim życiem, decyduję o sobie i żyję na własnych warunkach. Pracowałem jako handlowiec, a ostatnie 8 lat byłem dyrektorem sprzedaży w firmie farmaceutycznej, gdzie byłem odpowiedzialny za sprzedaż oraz zarządzanie ludźmi. Jestem fanem swojej rodziny, motocykli i wysiłku fizycznego. 

 

Jestem Karol. Z wykształcenia jestem prawnikiem, jednak 15 lat kariery zawodowej poświęciłem sprzedaży w korporacjach medycznych. Część z nich, spędziłem na stanowiskach kierowniczych. Niedawno odszedłem z korporacji, by realizować własne cele zgodne z własną Wizją. Moją misją jest pobudzanie ludzi do działania, aby lepiej wykorzystywali swój potencjał. Mam dwóch wspaniałych synów. Uwielbiam sport. Biegałem maratony, bywając w 1% najszybszych zawodników na mecie. Kocham góry, zwłaszcza bardzo wysokie. Jestem coachem.

Uwaga!

 

To nie jest jakiś automatyczny program!!! To program oparty naszych działaniach, na ludziach i społeczności, która tak my i Ty (mamy nadzieję) idzie po… WIĘCEJ! Masz szanse odkryć w nim SIEBIE, oraz poznać wyjątkowe OSOBY. 

Dlaczego warto? Bo My (Rafał i Karol) OSOBIŚCIE DOPILNUJEMY, ABYŚ PRZETRWAŁ TO WYZWANIE, dotrzymując tym samym danego sobie słowa! Bowiem zanim do niego przystąpisz – zobowiążesz się przed sobą do jego ukończenia!

Co Cię czeka?

Wsparcie i Motywacja: Nie jesteś sam w tym wyzwaniu. Bierzesz udział w webinarach, spotkaniach na żywo i jesteś częścią społeczności, która ma podobne cele jak ty.
Rozwój Osobisty: To świetna okazja, by na chwilę zatrzymać się, zastanowić nad swoim życiem, wprowadzić pozytywne zmiany i doświadczyć nowych doznań oraz ludzi.

Korzyści ze wzięcia udziału w wyzwaniu:

 

✅Zaczniesz ogarniać swoje życie – wyjdziesz z trybu reakcji, zobaczysz, że możesz doprowadzać rzeczy do końca.

🔥Odpoczniesz od SZUMU. Odepniesz się od technologii, żeby odzyskać trzeźwe myślenie. Wyjdziesz z trybu ofiary.

👥 Uzyskasz wsparcie. Osobiście pilnujemy, abyś wykonał swoje zadania. Odzyskasz pewność siebie.

🏅Wprowadzisz nawyki, które mogą zostać z Tobą do końca. Poczujesz swoją sprawczość.

Na czym polega nasze wyzwanie?

 

Przez siedem dni, wprowadzimy do Twojego życia szereg czynności. Przez siedem, dni zrobimy wszystko, żebyś wykonał wszystkie zadania. Nasze wyzwanie udowodni Ci, że można w dzisiejszym świecie możesz być panem telefonu, ograniczyć przebodźcowanie.

Możesz mieć sprawczość, pewność siebie i pokonać wewnętrzny opór przed tym co Cię blokuje. Dlaczego to jest dla nas takie ważne? Ponieważ naszą misją jest obudzić jak najwięcej osób do życia na własnych warunkach i odzyskania nad nim kontroli.

To nie jest trudne, to jest bardzo trudne dlatego, że komfort jest na wyciągnięcie palca: telewizja, platformy streamingowe, świat w ręku (smartfon) to wszystko nas rozleniwia i rozprasza, powodując, że coraz mniej nam się chce.

Nie zgadzamy się z takim podejściem, nasza historia pokazuje, że mieć kontrolę i wpływ na życie. Podejmij z nami wyzwanie i zawalcz o swoją sprawczość, pewność siebie i władzę nad sobą! 

Zanim w ogóle przystąpisz do wyzwania, otrzymasz bonusowy plik audio,  z ćwiczeniem, które pozwoli Ci zrozumieć, po co tu jesteś. Dzięki niemu dowiesz się, co Cię naprawdę motywuje. Technikę tę nazwaliśmy – 7 Kroków Do Twojej Prawdy

Kolejny krok to wspólny webinar, na którym poznasz nas oraz innych uczestników, opowiemy na nim dokładnie, jak będzie wyglądał nasz wspólny tydzień. Wspólny, ponieważ będziemy z Tobą w ciągłym kontakcie, wspierając Cię, a kiedy zaczniesz nawalać, przypilnujemy Cię… 

Zależy nam, aby każdy ukończył wyzwanie, ponieważ wiemy, jak wiele korzyści przyniosło uczestnikom.

Co dalej? Pierwszego dnia wyzwania czeka Cię pierwsza czynność, będzie to najłatwiejszy dzień:) Drugiego dnia wykonujesz czynność z dnia pierwszego i dokładasz kolejną. Trzeciego dnia wykonujesz dwie czynności i dokładasz trzecią, i tak do szóstego dnia. W dzień szósty masz do wykonania 6 czynności, które wykonujesz do końca wyzwania. Siódmego dnia do 6 rutynowych czynności dołożymy jedną, którą wykonasz tylko raz. Podobnie będzie w ósmym (ostatnim) dniu: 6 czynności z sześciu pięciu dni i jedna, którą wykonasz tylko ósmego dnia.

Plan wyzwania:

 • Webinar – wspólna godzina na temat zasad i schematu wyzwania. Poza tym będzie to okazja, żeby się poznać.
 • 1 dzień – pierwsza czynność + LIVE z nami ok. 30 minut.
 • 2 dzień – czynność z dnia 1 + kolejna czynność.
 • 3 dzień – czynności z 2 pierwszych dni + kolejna czynność.
 • 4 dzień – czynności z 3 pierwszych dni + kolejna czynność + LIVE z nami ok. 30 minut.
 • 5 dzień – czynności z 4 pierwszych dni + kolejna czynność.
 • 6 dzień – czynności z 5 pierwszych dni + kolejna czynność.
 • 7 dzień – czynności z 6 pierwszych dni + jednorazowa czynność + LIVE z nami ok. 30 min.
 • 8 dzień – czynności z 6 pierwszych dni + jednorazowa czynność
 • Webinar podsumowujący wyzwanie.

Jakie to będą czynności? Będziemy ograniczali korzystanie z telefonów komórkowych (nie w pracy), będą ćwiczenia fizyczne, będzie zimna woda, będą poranne spotkania z nami, będzie techno reset, czyli totalne odłączenie od elektroniki. Zrobisz też jedną rzecz, której nigdy do tej pory nie robiłaś/eś (gwarantujemy). Wszystko po to, żeby poczuć własną sprawczość.

Ile to potrwa w ciągu dnia? Przygotuj od 2 do 4 kwadransów dodatkowego czasu, którym zastąpisz swoje „śmieciowe” rutyny. Uda Ci się, a wiesz dlaczego?

 • Bo codziennie, będziesz odznaczał formularz postępów w pracy nad sobą!
 • Bo my (Karol i Rafał) nie zostawimy Cię samej/samego!
 • Bo codziennie będziemy OSOBIŚCIE pilnować, żebyś dowiozła/ózł, to do czego się zobowiązałaś/eś!
 • Bo jeśli zaczniesz nawalać, skontaktujemy się z Tobą!
 • Bo możesz dzielić się z ludźmi doświadczeniami.
 • Bo doświadczysz czegoś nowego co wyrwie Cię z marazmu i da Ci dużo energii!

Co jeszcze otrzymasz? Trzy potężne (to jest naprawdę mocne) warsztaty, które poprowadzi Karol. Jednym z nich będzie idealna wizja Twojego życia.

Wyzwanie można podjąć w dwóch wariantach: bez współzawodnictwa, albo w formie gry, w trakcie której uczestnicy za każde wykonane zadanie otrzymują daną ilość punktów. Twoja decyzja.

Jeżeli wykonasz wszystkie zadania, jeżeli przejdziesz z nami przez cały program i nie będzie efektów: zwrócimy Ci pieniądze. Bardzo zależy nam na efektach, na przełamaniu uczestników, ale rozumiemy, że to nie jest program dla każdego. Zobacz wcześniej co mówią inni. 

Czy to działa? To opinie uczestników:

Regularna cena: 194 zł 

Teraz: 97 zł