Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

7 Kroków Do Twojej Prawdy

9.00 

 Ta technika pozwoli Ci uzyskać odpowiedź na kluczowe pytania dotyczące Twojego życia:

  • "co ja tutaj robię?”,
  • “dlaczego tu pracuję?”,
  • “dlaczego jestem w tym związku/relacji?”
  • "dlaczego "TO" jest moim celem?"

Dzięki niej dotrzesz do prawdziwej przyczyny Twojego postępowania lub postaw. Nasz mózg niejako chroniąc się przed przegrzaniem, zwykle podaje nam najprostsze wyjaśnienie naszego postępowania. Tymczasem prawdziwa przyczyna zwykle jest inna, niż nam się wydaje. W tym krótkim nagraniu Karol pomoże Ci przejść przez ten proces. Może się też okazać, że jak poznasz prawdziwą odpowiedź, to Twoje dotychczasowe działanie przestanie być już dla Ciebie atrakcyjne. To ćwiczenie świetnie się sprawdza jako wstęp do naszych wyzwań. 

Posłuchaj intro:

Projekcja Negatywna / Projekcja Pozytywna

29.00 

Jeśli jest jakiś nawyk lub nałóg, co do którego czujesz, że jeśli nic z nim nie zrobisz, to w końcu Ci zaszkodzi, powodując chorobę, smutek, depresję, poczucie straconego czasu i możliwości... Ta technika może okazać się punktem zwrotnym w twojej relacji z  shi*t-owym nawykiem czy nałogiem. Ćwiczenie to wykonasz razem z Karolem, w trakcie jest 27-minutowej, którą otrzymasz w formie pliku mp3, dzięki któremu doświadczysz wizję siebie zarówno tę negatywną jak i pozytywną. Wystarczy włączyć i się odprężyć.

Gdyby ktoś zaproponował nam ją kilka lat temu, prawdopodobnie popukalibyśmy się w czoło. Jak widzisz z wiekiem, otwieramy się na nowe, dzięki czemu również odkrywamy siebie na nowo, stając się bardziej skutecznymi  w eliminowaniu śmieci z własnego życia. 

Zanim jednak poddasz się tej technice, odpowiedz sobie, najdokładniej jak potrafisz na takie oto pytanie: "Które trzy nawyki lub nałogi, najbardziej ograniczają mój rozwój lub realizację ważnego dla mnie celu!”  

Tyle na początek, więcej  w intro:

Wizja Idealna

27.00 

Co powiesz na to, aby poznać odpowiedź na takie pytania jak:

  • Czego chcę od życia?
  • Kim chcę być?
  • Co chcę robić?

Poznanie tych odpowiedzi jest właśnie Twoją Wizją. Jej określeniu służy specjalna technika, która pozwala nie tylko te odpowiedzi zobaczyć, ale również je poczuć. Dobrze czytasz, zobaczyć oraz poczuć (niemal dosłownie)! Samo racjonalne „wiedzenie” bowiem, często nie wystarcza, by konsekwentnie dążyć do realizacji własnej wizji.

Jak zatem ją stworzyć? Służy do tego technika nazywana Wizją Idealną. W założeniu chodzi o stworzenie obrazu wymarzonego życia tak dokładnie jak to możliwe. Im więcej szczegółów uda Ci się zwizualizować, tym lepiej utrwali się informacja na temat tego, czego chcesz. Wówczas łatwiej podejmiesz działanie, następnie utrzymasz kurs na drodze ku realizacji swoich celów.

Dla skuteczności ćwiczenia niezbędne jest spełnienie takich warunków jak: czas (30 minut), cisza wokół oraz spokój wewnętrzny. Temu ostatniemu służy wprowadzająca sesja relaksacji. Jej jakość determinuje skuteczność całej techniki.

Posłuchaj nagrania Intro do sesji: