Karol I Rafał

Wyciągamy ze strefy komfortu poprzez działanie, bo tylko dzięki niemu można zejść z utartych ścieżek, które prowadzą każdego z nas do tych samych rezultatów. Złamanie tego schematu i wyjście poza skrypt pozwala budować lepsze życie bez oceniania, narzekania i usprawiedliwiania.

Znamy się od 25 lat i robimy ten projekt razem — BO TAK CHCEMY.
Mieliśmy świetne stanowiska i dobre zarobki. Jednak po kilkunastu latach w korporacji, postanowiliśmy pójść własną drogą.

Chcieliśmy wykorzystać wiedzę, zdobyte doświadczenie w pracy nad własnym projektem i rozwojem.

Najpierw pojawił się dyskomfort, a później zew, którego nikt wokół nas nie rozumiał. My wiedzieliśmy, że to jedyna i właściwa decyzja.

I oto jesteśmy:

Poza Skryptem jest platformą, na której dzielimy się wiedzą i doświadczeniami o tym, jak wykorzystać indywidualny potencjał, zacząć działać na własny rachunek i realizować założone cele, zamiast tkwić w bagnie marazmu.

Jednym słowem PS jest o DZIAŁANIU!

Jeśli dalej czytasz, to znaczy, że albo jesteś z rodziny:), albo myślisz tak jak my, czyli pragniesz autonomii i bogatego życia.

Życia, w którym istnieje coś poza schematami czy społecznym skryptem, życia na najwyższym poziomie.

Moglibyśmy znaleźć szereg wymówek, aby poużalać się nad tym, “jak to w życiu jest ciężko”, “kryzys, recesja”. Owszem – zdarzają się beznadziejne dni, ale ciągłe narzekanie, ocenianie i usprawiedliwianie nie prowadzi do rozwoju i z uporem maniaków to odrzucamy.

Działanie, nieustający rozwój, choć czasem też przyhamowanie (uważność, obserwacja etc.) – TO MY.

Zachęcamy Cię do wyjścia z homeostazy, do poznania ludzi którzy myślą podobnie ALE CHCĄ COŚ Z TYM ZROBIĆ, wyjścia poza “teoretyczny” rozwój.

Wiemy z doświadczenia, że czytanie książek i zaliczanie kursów nie jest wystarczające a czasem szkodzi, dając poczucie straconego czasu i obniżając własne poczucie wartości (no bo jak to – przeczytałem książkę, zaliczyłem e-kurs a tu dalej nic się nie zmienia?) dlatego tworzymy społeczność, dzięki której poznajemy zajebistych ludzi, którzy chcą skończyć z teorią.

Wierzymy że do głębokiej zmiany, potrzebne jest bezpośrednie wsparcie drugiego człowieka

Zanurzenie w Siebie i Wyjście Ze Społecznego Skryptu 

W naszych wyjazdach nie chodzi tylko o fizyczne wyjście poza strefę komfortu, ale także o duchowe i emocjonalne zanurzenie się w głębokim kontakcie z samym sobą i innymi ludźmi bez telefonu. Oddychając świeżym powietrzem, otoczony pięknem dzikiej przyrody, masz szansę na głęboką introspekcję. To czas, kiedy możesz zastanowić się nad tym, kim naprawdę jesteś, czego pragniesz w życiu i jakie kroki musisz podjąć, aby osiągnąć swoje cele.

Chcesz wyjść poza strefę komfortu —dołącz do wyzwania!

Nasz projekt to m in. wyjazdy w dzikie miejsca gdzie spędzisz czas z podobnymi jak my ludźmi. Przestaniesz się starać na chwilę, znajdziesz inspirację i przeżyjesz coś fantastycznego w realnym świecie bez telefonu ani innych rozpieprzaczy uważności. To także wyzwania, które wyrwą Cię ze strefy komfortu i zmuszą do działania, które stanie się Twoim nawykiem. Wszystko po to, aby, najpierw zadać sobie ważne pytania następnie znaleźć na nie odpowiedzi lub po prostu naładować akumulatory.

We Come In Peace

Poznaj nas

Rafał

Przez wiele lat pisałem CV. Drogi czytelniku to co piszę jest prosto z serca zapewniam Cię, ponieważ po raz ostatni piszę swoje dossier. Przeszedłem przez szkolenia sprzedażowe, motywacyjne, a przeszedłem nawet mindfuck. Przekonania, które nabyłem przez całe życie pchały mnie do kariery do posiadania jak najlepszej pracy. Zaczynałem od stanowiska handlowego w bankowości, następnie przyszedł czas na branżę farmaceutyczną, w której spędziłem 12 lat czyli 30% mojego dotychczasowego życia. Byłem handlowcem tak oddanym, że postanowiono mnie awansować.

Jako manager pracowałem 7 lat i to, co jest najważniejsze nauczyłem się bardzo dużo szczególnie o sobie, ale też o ludziach. Pewnego dnia,  nie wiem i nie pamiętam kiedy poczułem głód i pustkę, a do ręki wpadły mi książki M.J. DeMarco. W głowie pojawiło się tysiąc pytań. Najważniejszym było (które pewnie wiele osób sobie zadaje): czy rzeczywiście to, co robię to to co chcę robić, czy tylko biegnę w jakimś biegu razem z innymi i nawet nie wiem, że biegnę? 🙂

Uświadamiałem sobie powoli, że są dwa najważniejszy zasób w życiu to CZAS (tak wiem zdrowie, rodzina – to wszystko jest w zasobie czasu). I przede wszystkim czas ucieka mi przez palce ponieważ, i tu truizm – mam jedno pierdolone życie i nie chcę fałszywego komfortu! Dlatego wyszedłem daleko poza tą strefę, a w życiu zaczęła mną kierować maksyma: I’m no longer available for things that make me feel like shit!

Karol

Jestem Karol. Z wykształcenia jestem prawnikiem, jednak 15 lat kariery zawodowej poświęciłem sprzedaży w korporacjach medycznych. Część z nich,  na stanowiskach kierowniczych. Niedawno odszedłem z organizacji, by realizować własne cele zgodne z własną Wizją.

Moją misją jest pobudzanie ludzi do działania, aby pełniej wykorzystywali swój potencjał. Z pasją testuję, wdrażam i pomagam wdrażać korzystne rutyny wpływające na jakość naszego Bycia!

Mam dwóch wspaniałych synów. Uwielbiam sport oraz rozwój osobisty w praktyce. Biegałem maratony, bywając w 1% najszybszych zawodników na mecie. Kocham góry, zwłaszcza bardzo wysokie. Jestem coachem