DLACZEGO TEN PRAKTYCZNIK JEST DLA CIEBIE

Chcę dołączyć tylko do programu 7 Dni Poza Skryptem

Lekarstwo na przebodźcowanie, letarg i brak wiary w siebie i odkładanie spraw na później…

Praktycznik to Działanie

Jeśli czujesz, że stać Cię na więcej, ale masz trudność z podjęciem działania, albo je podjąłeś, ale nie wiesz, jak utrzymać kurs, to ten praktycznik jest dla Ciebie. Jeżeli chcesz się przełamać, poradzić sobie z wewnętrznymi blokadami i poprzez działanie wdrożyć dobre nawyki, to ten praktycznik jest dla Ciebie.

Jeśli chcesz ograniczyć technologiczne przebodźcowanie, lub opanować chaos, które pozbawiają cię czasu, uważności, sprawczości i radości, przeczytaj ten materiał. Jeżeli chcesz znacząco poprawić jakość życia w wymiarach: osobistym, zawodowym, zdrowotnym, finansowym, sportowym lub rodzinnym, to jesteś we właściwym miejscu.

Jeśli oczekujesz natychmiastowej transformacji, jaką obiecują niektórzy internetowi „guru”, albo odpowiedzi na pytania „jak masz żyć”, to ten praktycznik NIE JEST dla Ciebie. Nie znajdziesz u nas również lekcji, ani prac domowych. choć jeśli chcesz z niego coś wyciągnąć, czeka cię SOLIDNA PRACA!

Co w nim otrzymasz

Praktykę i… opartą na naszych doświadczeniach Praktykę! Esencję sprawdzonej wiedzy i jasny opis technik, które poprawią twoją sprawczość i pogłębią twoją świadomość nt. ograniczających cię przekonań oraz autentycznej motywacji.

Zadania i praktyczne wskazówki. Robiąc je na etapie „czytania”, od razu rozpoczniesz pracę nad dyscypliną. Przykłady z naszego życia. Zamiast zasłyszanych historii, dzielimy się mnóstwem osobistych doświadczeń.

Trening dyscypliny- zanim przejdziesz do kolejnego rozdziału, będziesz miał zadania i ćwiczenia do wykonania.

Chcę tylko dołączyć do programu: 7 Dni Poza Skryptem

Ile jeszcze rozwojowych książek przeczytasz? Ile podcastów przesłuchasz, zanim zrozumiesz, że to nie działa, dopóki nie zrobisz czegoś, o czym już doskonale wiesz… Dopóki nie weźmiesz się DO ROBOTY!!!

Sami to przerabialiśmy do momentu kiedy powiedzieliśmy dość i w końcu podjęliśmy życiowe decyzje, które zmusiły nas do przełamania i w końcu do działania! Jednym ze skutków tych decyzji, jest ten PRAKTYCZNIK! Zamieściliśmy w nim esencję dziesiątek przeczytanych książek, których skuteczność testowaliśmy na sobie. Czyli to, co zadziałało u nas!

Co osiągniesz!

Przede wszystkim poprawisz swoją: SKUTECZNOŚĆ, DYSCYPLINĘ, PEWNOŚĆ SIEBIE, WEWNĘTRZNY SPOKÓJ, ORGANIZACJĘ CZASU, a przy odrobinie szczęścia, może nawet odkryjesz życiowy cel!

POD WARUNKIEM ŻE WYKONASZ WSZYSTKIE ZADANIA!!!

Chce dołączyć do programu: 7 Dni Poza Skryptem

Przeczytaj lub przesłuchaj pierwszy rozdział, a jeśli ci się spodoba, zobowiąż się przed sobą, że przerobisz zawarty tu materiał. Od deski do deski!

Nie czekaj na idealny moment! Idealne momenty się nie przytrafiają. TRZEBA PO NIE SIĘGNĄĆ SAMEMU!