Najbliższa edycja: 19-26 maja 2024

7-DNIOWE WYZWANIE

Czas na zmianę — odzyskaj kontrolę nad własnym życiem!

Koniec z odkładaniem spraw na jutro! Odzyskaj poczucie sprawczości, a co za tym idzie — wewnętrzny spokój. Dołącz do naszego wyzwania jeszcze dziś!

Czym jest „7-dniowe Wyzwanie Poza Skryptem”?

Czy często odczuwasz przytłaczający Cię ciężar przebodźcowania treściami, które konsumujesz na co dzień? Masz wrażenie, że dni przeciekają Ci przez palce, a czas wydaje się wymykać spod kontroli? Odkładasz zadania na później i w efekcie lista „do zrobienia” zaczyna nie mieć końca? 

Frustrujące poczucie utraty kontroli nad własnym życiem może prowadzić do spadku motywacji, stanu zawieszenia, niemocy i braku wiary we własne możliwości! 

Znasz to z autopsji? Właśnie dla Ciebie stworzyliśmy nasze „7-dniowe Wyzwanie Poza Skryptem”, które jest lekarstwem na przebodźcowanie i niemoc. Odzyskasz wewnętrzny spokój i na powrót uwierzysz w siebie! Wypracujesz narzędzia, które pomogą Ci w wypracowaniu zdrowych nawyków i w końcu skupisz się na własnych celach.

Gotowy/a na zmiany?

Na czym polega wyzwanie?

To wyzwanie to siedmiodniowa podróż (z ósmym dniem gratis od nas dla Ciebie), podczas której razem wprowadzimy do Twojego życia szereg konkretnych czynności. Naszym celem jest pokazanie, że w dzisiejszym zglobalizowanym świecie można odzyskać kontrolę nad swoim czasem i ograniczyć wpływ rozpraszaczy. Chcemy, abyś odzyskał/a sprawczość, wiarę we własne możliwości i pokonał wewnętrzny opór. Naszą misją jest pomoc jak największej liczbie osób, aby mogły o sobie powiedzieć, że „żyją na własnych warunkach”.

Przed rozpoczęciem wyzwania otrzymasz bonusowy plik audio z ćwiczeniem „7 Kroków do Twojej Prawdy”, które pomoże Ci zrozumieć, co Cię tak naprawdę motywuje. Następnie czeka Cię wspólny webinar, na którym poznasz nas oraz innych Uczestników i Uczestniczki Wyzwania, a także omówimy szczegóły naszego wspólnego tygodnia.

Będziemy z Tobą w stałym kontakcie wspierając Cię na każdym etapie! Razem zawalczymy o Twoją sprawczość, pewność siebie i władzę nad sobą.

Czas na małą-dużą rewolucję w Twoim życiu! Podejmij z nami to wyzwanie i zawalcz o swoją sprawczość, pewność siebie i władzę nad sobą!

Harmonogram Wyzwania:

  • Webinar – omówienie zasad, schematu wyzwania oraz okazja do poznania się (60 minut).
  • 1. dzień – pierwsza czynność + warsztaty LIVE z nami (30 minut).
  • 2. dzień – czynność z pierwszego dnia + kolejna czynność.
  • 3. dzień – czynności z dwóch pierwszych dni + kolejna czynność.
  • 4. dzień – czynności z trzech pierwszych dni + kolejna czynność + warsztaty LIVE z nami (30 minut).
  • 5. dzień – czynności z czterech pierwszych dni + kolejna czynność.
  • 6. dzień – czynności z pięciu pierwszych dni + kolejna czynność.
  • 7. dzień – czynności z sześciu pierwszych dni + kolejna czynność + warsztaty LIVE z nami (30 minut).
  • 8. dzień (GRATIS) – czynności z siedmiu pierwszych dni + kolejna czynność.
  • Webinar – podsumowanie wyzwania.

Dlaczego warto wziąć udział w wyzwaniu?

Odzyskasz kontrolę nad własnym życiem

Wyjdziesz z trybu reakcji i przekonasz się, że jesteś w stanie doprowadzać sprawy do końca. To niepowtarzalna szansa na zatrzymanie się na chwilę, refleksję nad własnym życiem oraz wprowadzenie pozytywnych zmian.

Odpoczniesz od „szumu informacyjnego”

Odetchniesz od technologii i konsumowania treści. Wyjdziesz z tzw. „trybu ofiary” Dzięki temu odzyskasz pewność siebie.

Uzyskasz wsparcie Społeczności

Osobiście będziemy monitorować Twoje postępy nas bieżąco, wspierać i motywować Cię, abyś przetrwał/a to wyzwanie i wykonał/a wszystkie zadania! Staniesz się częścią Społeczności, która wspólnie wspiera się w dążeniu do wyznaczonych celów.

Wprowadzisz nowe nawyki

… które zostaną z Tobą na długo! Dzięki temu poczujesz swoją sprawczość.

O co najczęściej pytacie?

Jakie to będą czynności?

Będziemy ograniczali korzystanie z telefonów komórkowych (nie w pracy). Wprowadzimy ćwiczenia fizyczne. Zorganizujemy poranne warsztaty LIVE z nami. Pokażemy Ci moc techno resetu, czyli totalne odłączenie od elektroniki. Zrobisz też jedną rzecz, której nigdy do tej pory nie robiłeś/aś (gwarantujemy).

Ile czasu potrzebuję w ciągu dnia?

Wspólnie sprawdzimy, na jakie „śmieciowe rutyny” marnujesz swój czas w ciągu dnia. I właśnie ten czas wykorzystamy — od 2 do 4 kwadransów (30-60 minut).

W jaki sposób wspieracie Uczestników i Uczestniczki Wyzwania?

Twoim zadaniem jest codzienne odznaczanie formularza postępów w pracy nad sobą. Jeśli zauważymy, że nie dajesz rady — pomożemy. Osobiście pilnujemy wszystkich Uczestników i Uczestniczki, aby dowieźli/ozły to, do czego się zobowiązali/ały. A jeśli zauważymy, że ktoś nawala — kontaktujemy się osobiście i wspieramy.

Skąd wziąć motywację do działania?

Nasze 7-dniowe Wyzwanie możesz podjąć w dwóch wariantach: bez współzawodnictwa albo w formie grywalizacji, w trakcie której Uczestnicy i Uczestniczki za każde wykonane zadanie otrzymują daną liczbę punktów.

A co, jeśli po przejściu wyzwania nie będę miał/a określonych efektów?

Jeżeli wykonasz wszystkie zadania, przejdziesz z nami przez cały program i nie będzie efektów — zwrócimy Ci pieniądze. Bardzo zależy nam na efektach, ale zdajemy sobie sprawę, że to nie jest program dla każdej osoby.

Opinie Absolwentów i Absolwentek Wyzwania

Kim jesteśmy?

Karol Mileszczyk

Z wykształcenia jestem prawnikiem, jednak 15 lat kariery zawodowej poświęciłem sprzedaży w korporacjach produkujących technologie medyczne. Ostatnie lata jako kierownik ds. partnerstw strategicznych. W swojej zawodowej karierze m in. odpowiadałem za strategiczne relacje handlowe z klientami, których łączny portfel generował ponad 100 mln zł obrotu rocznie.

W ubiegłym roku postanowiłem odejść z organizacji, by realizować własne cele zgodne z własną wizją. Moją Misją jest pobudzanie ludzi do działania, aby pełniej wykorzystywali swój potencjał.

Prywatnie mam dwóch wspaniałych synów, uwielbiam sport. Biegałem maratony bywając w 1 % najszybszych zawodników na mecie. Kocham góry, zwłaszcza te bardzo wysokie oraz rozwój osobisty. Jestem Coachem.

Rafał Augustyn

Po 15 latach w korporacjach, przeszedłem w 100% na swoje. Jestem Poza Skryptem i mam kontrolę nad swoim życiem, decyduję o sobie i żyję na własnych warunkach. Pracowałem jako handlowiec, a ostatnie 8 lat byłem dyrektorem sprzedaży w firmie farmaceutycznej, gdzie byłem odpowiedzialny za sprzedaż oraz zarządzanie ludźmi. Jestem fanem swojej rodziny, motocykli i wysiłku fizycznego:)

Najbliższa edycja: 19-26 maja 2024

7-DNIOWE WYZWANIE

Czas na zmianę — odzyskaj kontrolę nad własnym życiem!

Koniec z odkładaniem spraw na jutro! Odzyskaj poczucie sprawczości, a co za tym idzie — wewnętrzny spokój. Dołącz do naszego wyzwania jeszcze dziś!

Dołącz do 7-dniowego Wyzwania Poza Skryptem w promocyjnej cenie:

97 zł

Cena regularna: 194 zł

Zapisz się na newsletter!

Nie jesteś zainteresowany/a Wyzwaniem? Nic nie szkodzi. Zapisz się na nasz BEZPŁATNY newsletter i otrzymuj bezpłatne wskazówki, które pozwolą Ci odzyskać kontrolę nad swoim życiem — 1-minutowe Pociski Rozwojowe. Co Ty na to?

Start typing to see products you are looking for.
Shop
Wishlist
0 items Cart
My account